femmes logo

Studium v zahraničí: ideální způsob, jak se perfektně naučit cizí jazyk a posílit své sebevědomí

6. 12. 2023

Obsah

Uvažujete o tom, že byste vycestovali na studijní pobyt v zahraničí, ale nejste si stále jistí, zda je to dobrý nápad? Je to ten nejlepší nápad! Jak se lépe naučit ovládat cizí jazyk, než právě tak, že se jím doslova obklopíte? Navíc je to cesta k mnoha příležitostem, o kterých se vám nyní třeba ještě ani nesnilo.

Proč studovat v zahraničí?

Důvodů, proč studovat v zahraničí, je nespočet. Hlavním z nich však je, že je to nejefektivnější způsob, jak jednou provždy přestat být začátečníkem v cizím jazyce a konečně se ho naučit nejen správně používat, ale také v něm přirozeně přemýšlet a komunikovat. 

Kromě toho získáte zkušenosti, které jsou k nezaplacení. Naučíte se pohybovat v mezinárodním prostředí, posílíte své sebevědomí a otevřou se vám dveře k novým profesním a pracovním příležitostem – studium v zahraničí a znalost cizího jazyka se dnes velmi cení. Není proto divu, že se těší čím dál větší oblibě, a to napříč generacemi.

Jaké jsou hlavní výhody studia v zahraničí?

 • Poznáte a prozkoumáte svět
 • Zlepšíte své jazykové dovednosti
 • Nasbíráte hromadu zkušeností
 • Najdete nové přátele
 • Objevíte jiné kultury a zvyky
 • Získáte rozhled
 • Naučíte se být nezávislí
 • Posílíte své sebevědomí
 • Poznáte sami sebe

Stačí sebrat odvahu, zvolit si správné místo, školu a kurz, a vydat se vstříc dobrodružství, které vám přinese spoustu úžasných zážitků.

Jak si vybrat studijní pobyt v zahraničí

Lámete si hlavu nad tím, zda si vybrat jazykový, nebo raději odborný kurz? Jestli je pro vás lepší vycestovat jen na 14 dní, či si spíše zvolit delší pobyt v cizí zemi? Nevíte si rady s výběrem vhodné země, natož školy a kurzu?

Naprosto vám rozumíme. Zvolit si ideální místo a školu není jen tak. Proto je mnohem lepší obrátit se na agenturu, která se přímo na studijní pobyty v zahraničí specializuje. Se vším vám poradí a pomůžou, následně vše naplánují, zorganizují a zařídí.

Obraťte se na profíky

Mezi profesionály rozhodně patří agentura Tutuki, jež už přes 20 let svým klientům plní sny o studiu, práci i životě v zahraničí. Díky vlastním zkušenostem a poznatkům z mnoha studijních i pracovních cest se zcela zaslouženě stali uznávanými specialisty na jazykové a studijní pobyty za hranicemi pro děti, studenty středních škol i dospělé.

Budou s vámi od začátku až do konce. Pomohou vám ve chvíli, kdy zatím jen přemýšlíte nad možností vycestovat do ciziny, s plánováním, výběrem vhodné země, města, školy a kurzu, i se samotnou realizaci. Tím to pro ně ale nekončí. Budou s vámi v kontaktu i během celého pobytu. Takže kdykoli bude potřeba, poradí a pomohou.

Pokud tedy hledáte parťáky, na které se můžete 100% spolehnout a svěřit se jim do rukou, pak se obraťte na Tutuki.  Vždy udělají vše pro to, abyste byli maximálně spokojení a celkový pobyt splnil všechna vaše přání a očekávání.

Co vše pro vás zařídí?

 • Jazykové pobyty pro juniory i dospělé

Jednou z možností, jak můžete vycestovat do světa a naučit se ovládat jazyk jsou jazykové pobyty v zahraničí. S Tutuki tak můžete studovat v různých koutech světa angličtinu, němčinu, francouzštinu nebo španělštinu, či dokonce odborný kurz.

S jejich pomocí se tak dostanete na vybrané jazykové nebo odborné školy třeba v Anglii, Irsku, Německu, Španělsku, ale také v Kanadě, USA, Austrálii či na Novém Zélandu apod.

V nabídce mají kurzy pro dospělé i juniory od 5 let.

 • Studium na střední škole v zahraničí

Ideální volbou, jak nabrat životní zkušenosti, sebevědomí a poznat co nejlépe sám sebe, je studium střední školy v cizině. Pro každého teenagera je to životní zážitek, při kterém se naučí perfektně jazyk, získá nové kamarády, osamostatní se a celkově se ve svém životě posune mnohem rychleji dál.

Střední školu může vaše dítě studovat například v Anglii, Španělsku, Irsku, Německu, Francii nebo za velkou louží v Kanadě a USA, či dokonce na druhém konci světa v Austrálii a na Novém Zélandu.

 • Studium a práce v Austrálii

Pokud však vy sami toužíte po životě u protinožců v daleké, ale o to úžasnější a krásnější Austrálii, tak i s tím vám agentura Tutuki s radostí pomůže. Mají ji procestovanou skrz na skrz, takže vám vždy dobře poradí. 

Obrátit se na ně můžete s čímkoli ohledně studia a práce v Austrálii – s vyřízením víz, výběrem vhodné destinace, školy i kurzu, s dotazy kolem práce, daní, penzijního připojištění apod. 

Přesvědčili jsme vás, že je studium v zahraničí perfektní způsob, jak se naučit cizí jazyk a poznat nejen kus světa, ale i sami sebe? Přestaňte tedy stále jen přemýšlet a začněte si plnit své sny. Vydejte se na cestu za poznáním a nezapomenutelnými zážitky. Studujte ve světě.


Mohlo by vás také zajímat:

seberozvoj
Femmes.cz – Copyright © 2024