femmes logo

Krátké mikádo – trendy a nápady pro každou délku vlasů

9. 2. 2023
krátké mikádo

Obsah

Krátké mikádo je jedním z nejpopulárnějších účesů v současnosti. Tento účes má řadu výhod, jako je snadná údržba a výrazný vzhled. Pokud jste rozhodnuty pro krátké mikádo, existuje mnoho různých trendů a nápadů, které můžete zvolit. 

Nápady na krátké mikádo

  1. Klasické krátké mikádo: Tato verze krátkého mikáda se skládá z rovných, mírně zaoblených vlasů s jasně oddělenými liniemi. 
  1. Mikádo s kaskádovým efektem: Pro tento účes se vlasy stříhají tak, aby vytvářely kaskádovitý efekt, což dodává vlasům objem a texturu. 
  1. Mikádo s krátkými boky: Tento účes je charakteristický krátkými boky a delšími vlasy v přední části hlavy. Je to skvělá volba pro ženy, které chtějí zvýraznit své obličejové rysy. 
  1. Mikádo s obrysovanými liniemi: Pro tento účes se vlasy stříhají tak, aby vytvářely jasně obrysované linie, což dodává celkovému vzhledu dramatičtější efekt. 
  1. Krátké mikádo s vlnitými vlasy: Tato verze krátkého mikáda vyžaduje vlny, které dodávají vlasům přirozenou texturu. 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ krátkého mikáda, je důležité navštívit kvalifikovaného kadeřníka, který vám pomůže vybrat nejlepší možný účes pro vaši délku vlasů a typ obličeje. Kromě toho, používejte kvalitní stylingové produkty, abyste dosáhly co nejlepšího výsledku. 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024