femmes logo

Účesy pro dlouhé vlasy – trendy a nápady pro každou příležitost

10. 2. 2023
dlouhé účesy

Obsah

Dlouhé vlasy jsou nádhernou součástí ženského vzhledu a poskytují široké spektrum možností úprav. Existuje mnoho různých účesů, které lze vytvořit s dlouhými vlasy. a v této době existuje mnoho módních trendů, které je možné následovat. Zde je několik nápadů na účesy pro dlouhé vlasy pro různé příležitosti. 

Účesy pro dlouhé vlasy pro každodenní nošení

Pro každodenní nošení jsou ideální účesy, které jsou snadno účesatelné a drží celý den. Jednou z populárních volbou je rozpuštěné vlasy s vyšisovanými konci, které dodají vlasům objem. Dalším možností je culík nebo drdol, který můžete snadno vytvořit pomocí elastického pásku a několika spon. 

Pro slavnostní příležitosti

Pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby nebo večírky, můžete experimentovat s více náročnými účesy. Výbornou volbou jsou složité copánky nebo vysoké drdoly, které dodají vlasům dramatický vzhled. Pokud chcete něco jednoduššího, můžete vlasy zaplést do jednoduchého copu, který bude vypadat elegantně a sofistikovaně. 

Pro sportovní aktivity

Pro sportovní aktivity, jako je jóga nebo běh, je důležité mít účes, který bude držet po celou dobu a nezavazí. Jednou z nejlepších volbou je culík nebo drdol, který bude držet vlasy z cesty. Dalším možností je zaplétaný cop, který vás udrží v pohodě po celý den. 

Pro letní dny

Pro letní dny jsou ideální účesy, které jsou lehké a umožňují vlasům volně dýchat. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, můžete si udělat rozpuštěné vlasy s vrstvenými konci nebo vlny, které budou vypadat přirozeně a svěže. Pokud preferujete jednodušší účes, můžete si udělat culík nebo drdol, který vám udrží vlasy z cesty a umožní vám užít si slunce. 

Závěr

V každém případě je důležité pečovat o vlasy a udržovat je zdravé a lesklé, aby byly připraveny na jakýkoliv účes. S těmito trendy a nápady na účesy pro dlouhé vlasy byste měly být schopny najít něco, co vám bude vyhovovat pro každou příležitost. Tak se pusťte do experimentování a ukažte světu svou krásu a sebevědomí! 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024