femmes logo

Nejlepší rady pro účes a líčení na různé příležitosti

10. 2. 2023
Nejlepší rady pro účes a líčení na různé příležitosti

Obsah

Výběr správného účesu a líčení pro různé příležitosti může být pro mnoho žen výzvou. Chcete vypadat dobře a zároveň se cítit pohodlně a sebejistě. Je důležité zvolit styl, který odpovídá charakteru akce a zároveň odráží váš vlastní vkus a osobnost. V tomto článku se podíváme na nejlepší rady pro účes a líčení na různé příležitosti, abyste mohly vyniknout a být na každé akci v centru pozornosti. 

Výběr správného účesu a líčení

  1. Na svatbu: Pro slavnostní příležitost jako svatba se hodí jemný účes s vlnami nebo drdolem, který bude ladit s šaty. Líčení by mělo být jemné a přirozené, s jasnými odstíny a výrazným obočím. 
  1. Na pracovní schůzku: Pro seriózní a profesionální příležitost jako pracovní schůzku je vhodný jednoduchý účes, jako je stažený culík nebo rovný účes. Líčení by mělo být subtilní a jemné, s jednoduchým odstínem rtěnky a řasenky. 
  1. Na večírek: Pro volnější a veselou příležitost jako večírek se hodí extravagantnější účes, jako jsou vlnité nebo kudrnaté vlasy či drdol. Líčení může být výraznější, s tmavšími odstíny a jasnými linkami na očích. 
  1. Na formální večeři: Pro formální večeři je vhodný elegantní účes, jako jsou vlnité nebo stažené vlasy. Líčení by mělo být jemné a přirozené, s jednoduchými odstíny a jemným očním make-upem. 
  1. Na sportovní akci: Pro sportovní příležitosti, jako jsou závody nebo hry, je nejlepší volbou jednoduchý účes, jako je culík nebo rovný účes, který nebrání pohybu. Líčení by mělo být lehké a odolné proti potu, s jednoduchými odstíny. 

Závěr

V závěru lze říci, že volba účesu a líčení závisí na typu a charakteru příležitosti. Důležité je zvolit styl, který vystihuje osobnost a zároveň ladí s celkovým outfitem a atmosférou akce. Je také důležité vyzkoušet účes a líčení předem, abyste se ujistily, že vám sedí a že jste s nimi spokojeny. A hlavně, nezapomeňte se cítit sebejistě a pohodlně v tom, co nosíte. Tyto rady vám pomohou vybrat ten nejlepší účes a líčení pro různé příležitosti. 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024