femmes logo

Toužíte po změně účesu? Zkuste mikádo, které vás dokáže dokonale omladit

10. 2. 2023
změna účesu mikádo

Obsah

Mikádo je účes, který se skládá z vrstev různých délek a který dodá vašim vlasům objem a hravost. Tento účes vypadá nejlépe na středně dlouhých vlasech a je vhodný pro ženy všech věkových skupin.

Jaké má mikádo výhody?

Jednou z největších výhod mikáda je, že dokáže opticky omladit vaši tvář a dodat jí svěží vzhled. Navíc díky různým délkám vrstev, máte možnost experimentovat s různými stylingovými možnostmi. Mikádo lze totiž nosit rovné, vlnité nebo také kudrnaté. 

Pokud se rozhodnete pro mikádo, doporučujeme vám konzultaci s odborníkem na účesy. Vlasový stylista vám poradí s tím, jaký typ mikáda bude pro vás ten pravý a jakým způsobem ho nejlépe upravit, aby vám co nejlépe slušel. 

Několik tipů na úpravu mikáda

  • Použijte výživný kondicionér a ochranný stylingový produkt, aby vaše vlasy zůstaly zdravé a lesklé. 
  • Použijte žehličku na vlasy, abyste dosáhly rovných vlasů, nebo kulmu, pokud chcete vlnité účesy. 
  • Pro kudrnaté vlasy doporučujeme použít natáčky. 

V neposlední řadě nezapomeňte, že správná péče o vlasy je základem úspěšného mikáda. Pravidelné česání, mytí a kondicionování vlasů jsou kroky, které vám pomohou udržet vlasy zdravé a lesklé. 

Závěr

Pokud toužíte po změně účesu, zkuste mikádo. Tento účes vám dodá svěží vzhled a dokonale omladí vaši tvář. Navíc díky široké škále stylingových možností, můžete každý den vypadat jinak a experimentovat s různými účesy. S mikádem získáte jedinečný a hravý vzhled, který vás bude dělat šťastnou a sebevědomou. Tak neváhejte a změňte svůj účes. Uvidíte, jak se vám zlepší nálada. 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024