femmes logo

Drdolové účesy – inspirace a tipy pro každou délku vlasů

8. 2. 2023
drdolové účesy

Obsah

Drdolové účesy jsou jednou z nejvíce populárních účesových trendů v posledních letech. Tyto účesy se hodí pro všechny délky vlasů a nabízejí širokou škálu možností pro každý typ vlasů. Zde jsou některé inspirace a tipy pro výběr správného drdolového účesu. 

Inspirace a tipy pro výběr drdolového účesu

  1. Krátké vlasy: Pokud máte krátké vlasy, zvažte použití drdolů v kombinaci s krátkými stranami a zadní částí. Tyto účesy vypadají skvěle a jsou velmi jednoduché na údržbu. 
  1. Středně dlouhé vlasy: Pro středně dlouhé vlasy máte širokou škálu možností. Můžete zvolit jednoduchý drdol v zátylku nebo složitější drdolový účes s prameny rozdělenými na více částí. 
  1. Dlouhé vlasy: Pokud máte dlouhé vlasy, máte největší volnost v účesech. Můžete zvolit klasický drdol, rozdělený na více částí nebo dokonce i drdol s výpletem. 

Jak vytvořit drdolový účes

Zde je návod krok za krokem, jak vytvořit drdol ve vlasech:

  1. Vlasy důkladně umyjte a osušte.
  2. Rozdělte si vlasy na několik dílů, abyste mohli pracovat se všemi částmi.
  3. Každý díl vlasů nastříkejte lakem na vlasy, abyste zvýšili objem a dodali vlasům pevnost.
  4. Každý díl otočte do vlásenky nebo do culíku.
  5. Vlásenku nebo culík pevně stáhněte gumičkou.
  6. Pro větší trvanlivost drdolu můžete použít fén nebo natáhnout vlasy pomocí žehličky na vlasy.
  7. Nakonec drdol zpevněte lakem na vlasy.

Tipy na údržbu

Aby byl drdolový účes stále v dobré kondici, je důležité správně pečovat o vlasy. Doporučujeme používat výživný šampon a kondicionér, který dodá vlasům potřebnou hydrataci. Dále je důležité používat správné stylingové produkty, jako jsou laky na vlasy a tužidla, aby byl drdol pevný a vydržel po celý den. 

Závěr

Nakonec nezapomeňte, že drdolové účesy mohou být změněny a upraveny podle vašeho vkusu. Tak se nebojte experimentovat a najít svůj vlastní styl. S těmito tipy a inspiracemi bude výběr správného drdolového účesu snadný a zábavný. S drdolem budete vypadat skvěle a zářit sebevědomím. Tak neváhejte a zkuste nějaký z těchto účesů. Uvidíte, že budete nadšeni výsledkem! 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024