femmes logo

Jak sundat gelové nehty?

9. 2. 2023
jak sundat gelové nehty

Obsah

Gelové nehty jsou populárním způsobem, jak vylepšit vzhled vašich nehtů, ale s tím přichází i výzva, jak je správně sundat. Zde je několik kroků, jak sundat gelové nehty bez poškození vašich nehtů.

Postup, jak sundat gelové nehty

  1. Příprava: Připravte si vodu s teplou vodou, olej na nehty a pilník na nehty. 
  1. Odstranění pilníkem: Použijte pilník na nehty k odstranění vrchní vrstvy laku. Opakujte, dokud není vrstva laku dostatečně tenká na to, aby ji mohl odstranit olej na nehty. 
  1. Aplikace oleje: Naneste olej na nehty a nechte ho působit po dobu 5-10 minut. Olej pomáhá rozpustit gelový lak. 
  1. Odstraňování gelového laku: Použijte odlakovač a opatrně odstraňte gelový lak z jednoho nehtu. Pokud se gelový lak neodstraní snadno, můžete použít vodu s teplou vodou a opět nanést olej na nehty. 
  1. Dokončení: Opakujte postup na zbývajících nehtech a poté naneste hydratační krém na ruce. 
  1. Péče o nehty: Po sundání gelových nehtů je důležité pečlivě o ně pečovat. Vyhněte se používání chemických produktů, jako jsou laky na nehty a odlakovače. Místo toho používejte přírodní produkty, jako je olej na nehty a hydratační krém. 
  1. Prevence: Abyste zabránily poškození nehtů při budoucím odstraňování gelových nehtů, měli byste vyhnout se nošení gelových nehtů příliš často a nechat nehty odpočinout alespoň měsíc mezi aplikacemi. 

Závěr

V závěru lze říci, že sundání gelových nehtů může být jednoduché, pokud postupujete podle správných kroků a pečlivě o své nehty pečujete. Abyste zabránili poškození nehtů, je důležité dodržovat správnou péči a prevenci. 


Mohlo by vás také zajímat:

krása
Femmes.cz – Copyright © 2024